
Saturn FEP film 2.0 za ELEGOO Saturn i Saturn 2 8K 3D štampače
Saturn FEP film 2.0 kompatibilan je sa ELEGOO Saturn i Saturn 2 8K 3D štampačima. Napravljen je od visokokvalitetnih PFA materijala, otporan na habanje, hemijski otporan, pruža nelepljivu površina, UV stabilan, otporan na visoke temperature i izdržljiv za dugotrajnu upotrebu, a performanse su dvostruko bolje od FEP 1.0. Trajnost je za 50% duža od obične verzije filma.
Propustljivost UV svetlosti od 95% obezbeđuje optimalnu količinu UV svetlosti za prolaz za brže i preciznije očvršćavanje 3D štampanih modela, savršeno pristajanje i manje otpuštanja za modele koji se lako uklanjaju.
Specifikacija:
Karakteristika | Vrednost |
---|---|
Vrsta | Nova |
Proizvođač | Elegoo |
Zaboravili ste na proizvode koji su dodati u korpi!
Potvrdite vašu porudžbinu
Obavezni kolačići čine stranicu upotrebljivom omogućavajući osnovne funkcije kao što su navigacija stranicom i pristup zaštićenim područjima. Games koristi kolačiće koji su nužni za ispravno funkcioniranje naše web stranice kako bismo omogućili pojedine tehničke funkcije i tako Vam osigurali pozitivno korisničko iskustvo.
Statistički kolačići anonimnim prikupljanjem i slanjem podataka pomažu vlasnicima stranice da shvate na koji način posetioci komuniciraju sa stranicom. Radi se o kolačićima koji Games omogućuju web analitiku, tj. analizu upotrebe naših stranica i merenje posećenosti, koju Games provodi kako bi poboljšao kvalitet i sadržaj ponuđenih usluga.
Marketinški kolačići koriste se za praćenje posetioca kroz web-stranice. Koriste se kako bi se korisnicima prikazivali relevantni oglasi i podstakli ga na sudelovanje, što je bitno za izdavače i oglašivače trećih strana. Games koristi Google Analytics kolačiće ads/ga-audiences i collect, te Facebook kolačiće fr i tr.