Monitor AOC 27“ LED Q27G2E/BK Black
nova27.499,00 RSD
0,00 RSD
Nema na stanju
Šifra artikla: MON00064
Barkod:4038986180825
AOC 27“ LED Q27G2E/BK Black monitor - savršen pratioc za intenzivne gamig sesije.
  • Veličina ekrana: 27″
  • Maks. rezolucija: 2560 x 1440
  • Refresh rate (osveženje): 155 Hz
  • Adaptive Sync, Flicker Free, Low Blue Light
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
AOC 27“ LED Q27G2E/BK Black gaming monitor
Vreme osvežavanja od 155 Hz: Sa overklokovanih 155Hz oslobodićeš se problema sa cepkanjem slike i blurovanjem. Overklokovanjem sa 144Hz na 155Hz, svaki frame biće prikazan jasno i glatko.
Specifikacija
Ekran
  • Veličina ekrana: 27 inča
  • Rezolucija: 2560 x 1440
  • Tip panela: VA
  • Nativni kontrast: 3000 :1
  • Vertikalno osvežavanje: 155 Hz
  • Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Ostalo: Adaptive Sync, Flicker Free, Low Blue Light
Povezivanje
  • HDMI 2.0 x 2
  • DisplayPort 1.2 x 1
  • Audio izlaz: 3.5 mm
Fizičke karakteristike
  • Tilt
  • Montiranje na zid: VESA 100 mm x 100 mm
  • Širina: 612.5 mm
  • Dubina: 46.6 mm
  • Visina: 365.8 mm
  • Težina: 4.63 kg
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
AOC
Odziv
1 ms
Pivot
Ne
Rezolucija ekrana
2560 x 1440
Tip adaptivne sinhronizacije
Adaptive Sync
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Ne
Dijagonala ekrana
27''
Refresh rate ekrana
155Hz