Monitor LG 27UP650K-W 27" IPS - Silver
nova37.999,00 RSD
37.999,00 RSD
Na stanju
Šifra artikla: G0000002395
Barkod:8806096366660
  • Tip panela: IPS
  • Veličina dijagonale: 27 ″
  • Rezolucija: 3840 x 2160
  • Refresh rate (osveženje): 60 Hz
  • Kontrast: 1200:1
  • Odnos širine i visine: 16:9
  • Response time (vreme odziva): 5ms (GtG)
  • Način povezivanja: HDMI, DisplayPort
Izaberi količinu
Potrebno je odabrati veličinu
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
LG 27UP650K-W 27" IPS  - Silver monitor
Specifikacija:
Dijagonala ekrana: 27"
Rezolucija: 3840 x 2160 (4K UHD)
Odnos stranica: 16:9
Tip panela: IPS
Pozadinsko osvetljenje: LED
Osvežavanje: 60Hz
Vreme odziva: 5ms (GtG at Faster)
Osvetljenje: 400 cd/㎡ (tipično), 320 cd/㎡ (minimalno)
Kontrast: 1200:1 (tipično), 1000:1 (minimalno)
Uglovi gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Pokriće boja: 95% DCI-P3 (CIE1976)
HDR: VESA DisplayHDR 400
Tehnologije: AMD FreeSync, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer, Flicker Safe
Povezivanje: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Audio out
Podešavanje stalka: Tilt, pivot, podešavanje visine
VESA montaža: 100 x 100 mm
Dimenzije (sa postoljem): 613.5 x 569.3 x 239.3 mm
Dimenzije (bez postolja): 6613.5 x 459.3 x 239.3 mm