Slušalice Philips TAH3209WT/00 - White Bluetooth Multiplatform
Multiplatform
nova4.249,00 RSD
4.249,00 RSD
4.999,00 RSD
Ušteda:
Na stanju
Šifra artikla: G0000000435
Barkod:4895229139725
  • Dynamic bass zvuk
  • Sklopljiv dizajn
  • Bluetooth 5.0 multi-point konekcija
  • Redukcija šuma
  • Multifunkcionalni tasteri
Izaberi količinu
Potrebno je odabrati veličinu
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
Philips TAH3209WT/00 - White Bluetooth slušalice
Dynamic bass zvuk: 32 mm drajveri pružaju topao, prirodan zvuk sa izraženim basom. Funkcija Dynamic Bass se može aktivirati putem multifunkcionalnog tastera, čak i pri nižim jačinama zvuka.
Mikrofon: Ugrađeni mikrofon sa algoritmom za redukciju šuma omogućava jasne pozive.
Specifikacija:
  • Tip: On-ear (slušalice na uho), bežične
  • Bluetooth verzija: 5.0
  • Bluetooth profili: A2DP, AVRCP, HFP
  • Drajveri: 32 mm
  • Frekventni opseg: 20 Hz – 20.000 Hz
  • Impedansa: 32 Ω
  • Osetljivost: 112 dB
  • Maksimalna ulazna snaga: 20 mW