Monitor Philips 34" 34M2C8600/00 White
Nova110.999,00 RSD
110.999,00 RSD
Nema na stanju
Šifra artikla: GAD561
Barkod:8712581798680
Gaming Monitor Philips 34" 34M2C8600/00
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
Monitor Philips 34" 34M2C8600/00 je gaming monitor koji nudi zaista zadivljujuće perfomanse.
Brzina osvežavanja od 175 Hz daje ultra glatku sliku, bez kašnjenja u prikazu. Gaming Monitor Philips 34" 34M2C8600/00 osvežava sliku do 175 puta u sekundi, što je idealno za brze igre poput FPS i trka.
WQHD rezolucija (3440 x 1440) zaslužna je za oštar i detaljan prikaz slike.
LowBlue režim i tehnologija bez treperenja štite tvoje oči tokom dugih sesija igranja.
SmartImage za igre automatski prilagođava podešvanja, usmerena za gaming.
SmartContrast i Mega Infinity DCR automatski prilagođava kontrast za najbolje vizuelno iskustvo.
EasyRead režim je tu da omogući udobno čitanje sa ekrana.
Specifikacija
Ekran
  • Veličina ekrana: 38 inča
  • Rezolucija: 3.440 x 1.440
  • Tip ekrana: OLED
  • Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED)
  • Pozadinsko osvetljenje: Samoemitujući (OLED)
  • Odnos stranica: 21:9
  • Nativni kontrast: 1.000.000:1
  • Dinamički kontrast: Mega Infinity DCR
  • Osvetljenje: 1.000 nita
  • Odziv: 0.03ms (Gray to Gray)
  • Vertikalno osvežavanje: 175Hz
  • Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync
  • Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Veličina piksela: 0.2315mm x 0.2315mm
  • Paleta boja: 1.07 milijardi boja
Povezivanje
  • DisplayPort priključci: 1 x 1.4
  • HDMI priključci: 2 x 2.0
  • USB priključci: 1 x USB-C 3.2 Gen 1
Audio
  • Zvučnici: Ugrađeni
  • Snaga zvučnika: 2x 5W
  • Tehnologije: DTS
Dodatne funkcije
  • Ostalo: Ambiglow - pozadinsko osvetljenje
Fizičke karakteristike
  • Dodatne mogućnosti: Tilt, Podesivost po visini, Horizontalno rotiranje
  • Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm
  • Širina: 813mm
  • Dubina: 295mm
  • Visina: 553mm
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
Philips
Odziv
1 ms
Rezolucija ekrana
2560 x 1440
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Da
Dijagonala ekrana
34"
Refresh rate ekrana
175Hz