Monitor ASUS TUF 34" LED VG34VQEL1A Black
nova34.999,00 RSD
34.999,00 RSD
Na stanju
Šifra artikla: MON00031
Barkod:4711081867418
Monitor ASUS TUF 34" LED VG34VQEL1A osigurava superiorne performanse i širok vidokrug za vrhunski gejming doživljaj.
  • 34" zakrivljen ekran sa rezolucijom 3440 x 1440
  • Osvežavanje od 100Hz omogućava izuzetno glatko gejming iskustvo
  • Odziv 1 ms (mprt) za precizne i jasne vizuale tokom igre
  • HDR10, AMD FreeSync, Adaptive Sync
  • Podešavanje za nagib, visinu, swivel, mogućnost VESA montaže
Izaberi količinu
Potrebno je odabrati veličinu
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
ASUS TUF 34" LED VG34VQEL1A - Gejming u najširem vidokrugu
ASUS TUF 34" LED VG34VQEL1A je 34-inčni zakrivljeni gejmerski LED monitor sa WQHD rezolucijom (3440 x 1440 piksela), frekvencijom osvežavanja od 100Hz i vremenom odziva od 1ms, pruža gejmerima širok vidokrug i superiorne performanse za imerzivni vizuelni doživljaj.
Frekvencija osveženja i odziv: Zaboravi na kašnjenje i zamućenje slike uz frekvenciju osvežavanja od 100Hz i munjevito brzo vreme odziva od 1 ms (GTG). Ova kombinacija osigurava glatku, responzivnu igru, dajući prednost u brzim naslovima kao što su pucačine iz prvog lica, trkačke igre i strategije u realnom vremenu.
Specifikacija:
  • Dijagonala ekrana: 34"
  • Rezolucija: 3440 x 1440
  • Odnos stranica: 21:9
  • Tip panela: VA
  • Pozadinsko osvetljenje: LED
  • Osvežavanje: 100Hz
  • Vreme odziva: 1ms (mprt)
  • Osvetljenje: 300 nita
  • Kontrast: 3000:1
  • Uglovi gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
  • Tehnologija sinhronizacije: AMD FreeSync, Adaptive Sync
  • Tehnologija smanjenja plavog svetla: Low Blue Light
  • Paleta boja: 16.7 miliona boja
  • Pokriće boja: 125% (sRGB)
  • Portovi: 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 3x USB 3.2 Gen1 Type A, 1x 3.5mm audio izlaz
  • Zvučnici: 2 x 2W
  • Podešavanje stalka: Tilt -5° do 20°, Swivel -10° do 10°, podešavanje po visini
  • VESA: 100 x 100
  • Širina: 808mm
  • Dubina: 111mm, 248mm sa postoljem
  • Visina: 370mm, 540mm sa postoljem
  • Težina: 5.8kg, 8.1kg sa postoljem
U pakovanju pored monitora dolazi DisplayPort, HDMI, USB-B i naponski kabl.
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
Asus
Odziv
1 ms
Pivot
Ne
Rezolucija ekrana
3440 X 1440
Tip adaptivne sinhronizacije
Adaptive Sync, AMD FreeSync
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Da
Dijagonala ekrana
34"
Refresh rate ekrana
100Hz