Monitor LG UltraGear 31.5" IPS 32GQ850-B
nova78.499,00 RSD
0,00 RSD
Nema na stanju
Šifra artikla: MON00071
Barkod:8806091784377
  • 32" QHD ekran sa rezolucijom 2560 x 1440
  • Osvežavanje 240Hz (sa mogućnošću overclock-a do 260Hz)
  • Nano IPS sa ATW polarizatorom
  • Black Stabilizer povećava kontrast na tamnim ekranima
  • Podešavanje nagiba, visine, pivot i mogućnost VESA montaže
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
LG UltraGear 32GQ850-B - Vrhunski gejming monitor
Brzina i responzivnost: Jedna od ključnih karakteristika ovog monitora je njegova brzina osvežavanja od 240Hz (sa mogućnošću overclock-a do 260Hz), koja omogućava glatko igranje bez zastoja. Vreme odziva od 1ms (GtG) smanjuje zamućenje pokreta, što je posebno važno u brzim igrama gde je svaka milisekunda bitna.
Specifikacija:
Dijagonala ekrana: 31.5"
Rezolucija: 2560 x 1440
Odnos stranica: 16:9
Tip panela: Nano IPS
Pozadinsko osvetljenje: LED
Osvežavanje: 240Hz
Vreme odziva: 1ms (GtG)
Osvetljenje: 450 cd/m2, min.360 cd/m2
Kontrast: 1000:1, min. 700:1
Dinamički kontrast:
Uglovi gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
Tehnologija sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC
Tehnologija smanjenja plavog svetla: Low Blue Light
Paleta boja: 16.7 miliona boja
Pokriće boja: DCI-P3 98%
Portovi: 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI, 1x audio out, Upstream 1x USB-B, Downstream 2x USB-A
Zvučnici:
Podešavanje stalka: Pivot, tilt, podešavanje po visini
VESA: 100 x 100
Širina: 713.9mm
Dubina: 278mm (bez postolja 54mm)
Visina: 613.8mm (bez postolja 428.2mm)
Težina: 8.2kg (bez postolja 5.9kg)
Ostalo: HDR10, HDR Effect, DisplayHDR 600, FlickerFree, Black Stabilizer
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
LG
Odziv
1 ms
Rezolucija ekrana
2560 x 1440
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium Pro
Tip panela
IPS
Zakrivljen ekran
Ne
Dijagonala ekrana
31.5"
Refresh rate ekrana
240Hz