Monitor LG UltraGear 24" VA 24GS50F-B
nova15.999,00 RSD
0,00 RSD
Nema na stanju
Šifra artikla: MON00072
Barkod:8806096090701
LG UltraGear 24GS50F-B je gejming monitor odličnih performansi, dizajniran da pruži izuzetno glatko i responzivno iskustvo igranja zahvaljujući brzini osvežavanja od 180Hz i vremenu odziva od 1ms.
  • 24" FHD ekran sa rezolucijom 1920 x 1080
  • Osvežavanje 180Hz i vreme odziva 1ms
  • FPS Counter
  • Black Stabilizer povećava kontrast na tamnim ekranima
  • Podešavanje nagiba i mogućnost VESA montaže
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
LG UltraGear 24" VA 24GS50F-B - Monitor za gejming entuzijaste
Monitor LG UltraGear 24" VA 24GS50F-B je dizajniran za gejmere koji traže dobre performanse i pruža impresivno gejming iskustvo, omogućavajući igračima da potpuno urone u svet svojih omiljenih naslova.
Brzina i responzivnost: Jedna od ključnih karakteristika ovog monitora je njegova brzina osvežavanja od 180Hz, koja omogućava glatko igranje bez zastoja. Vreme odziva od 1ms (MBR) smanjuje zamućenje pokreta, što je posebno važno u brzim igrama gde je svaka milisekunda bitna.
Specifikacija:
  • Dijagonala ekrana: 24"
  • Rezolucija: 1920 x 1080
  • Odnos stranica: 16:9
  • Tip panela: VA
  • Pozadinsko osvetljenje: LED
  • Osvežavanje: 180Hz
  • Vreme odziva: 1ms (MBR), 5ms (GtG)
  • Osvetljenje: 250 nita
  • Kontrast: 3000:1
  • Uglovi gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
  • Tehnologija sinhronizacije: AMD FreeSync
  • Paleta boja: 16.7 miliona boja
  • Pokriće boja: NTSC 72%
  • Portovi: 1x DisplayPort, 2x HDMI, 1x audio out
  • Podešavanje stalka: Tilt
  • VESA: 75 x 75
  • Širina: 539.5mm
  • Dubina: 195.6mm (bez postolja 39mm)
  • Visina: 414.2mm (bez postolja 322.2mm)
  • Težina: 3.55kg (bez postolja 2.95kg)
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
LG
Odziv
1 ms
Pivot
Ne
Rezolucija ekrana
1920 x 1080
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Ne
Dijagonala ekrana
24''
Refresh rate ekrana
180Hz