Monitor Samsung 32'' Zakrivljeni LED LS32BG750NPXEN Black
nova105.999,00 RSD
105.999,00 RSD
Nema na stanju
Šifra artikla: MON00085
Barkod:8806094796568
Samsung 32'' Zakrivljeni LED LS32BG750NPXEN Black monitor - odvedi tvoj gaming u nove visine.
  • Veličina ekrana: 32″
  • Maks. rezolucija: 3840 x 2160
  • Refresh rate (osveženje): 165 Hz
  • Response time (vreme odziva): 1 ms (GTG)
  • FreeSync Premium Pro, Flicker Free, Auto Source Switch+
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
Samsung 32'' LED LS32BG750NPXEN Black zakrivljeni gaming monitor
Zakrivljenost od 1000R: Ugao koji prati luk ljudskog oka donosi realni prikaz sveta igara.
Brzina osvežavanja od 165 Hz: Pruža glatki gaming bez zastoja.
Specifikacija:
Ekran
  • Veličina ekrana: 32 inča
  • Rezolucija: 3840 x 2160
  • Tip panela: VA
  • Odnos stranica: 16:9
  • Nativni kontrast: 1 000 000:1
  • Vertikalno osvežavanje: 165  Hz
  • Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Ostalo: FreeSync Premium Pro, Flicker Free, Auto Source Switch+
Povezivanje
  • HDMI 2.1 x 2
  • DisplayPort 1.4 X 1
  • USB-A x 2
Fizičke karakteristike
  • Podešavanje po visini, Tilt, Pivot, Sviwel
  • Montiranje na zid: VESA 100 mm x 100 mm
  • Širina: 713 mm
  • Dubina: 185 mm
  • Visina: 440.03 mm
  • Težina: 8.6 kg (sa postoljem)
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
Samsung
Odziv
1 ms
Pivot
Da
Rezolucija ekrana
3840 x 2160
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium Pro
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Da
Dijagonala ekrana
32"
Refresh rate ekrana
165Hz