Monitor Samsung 32'' Odyssey G5 LED LS32CG552EUXEN Black
nova33.999,00 RSD
33.999,00 RSD
Na stanju
Šifra artikla: MON00087
Barkod:8806095337241
  • 32" VA LED ekran rezolucije 2560 x 1440
  • Osvežavanje 165Hz i vreme odziva 1ms (GtG)
  • HDR10 (High Dynamic Range) funkcija omogućava prikaz šireg spektra boja i kontrasta
  • Podešavanje za nagib, mogućnost VESA montaže
Izaberi količinu
Potrebno je odabrati veličinu
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
Monitor Samsung 32'' Odyssey G5 LED LS32CG552EUXEN Black - Za potpuno uranjanje u gaming
Dizajn: Monitor se ističe svojim elegantnim i modernim dizajnom, sa zakrivljenim ekranom od 1000R koji prati prirodnu zakrivljenost ljudskog oka, pružajući udobnije i realističnije iskustvo gledanja. Sa dijagonalom od 32 inča i QHD rezolucijom (2560 x 1440 piksela), slike su izuzetno oštre i detaljne, omogućavajući vam da vidite svaki detalj u igri.
Performanse: Odyssey G5 se može pohvaliti osvežavanjem od 165Hz i vremenom odziva od 1ms (MPRT), što znači da možete uživati u ultra-glatkom igranju bez zamućenja ili kašnjenja. AMD FreeSync tehnologija dodatno poboljšava performanse sinhronizujući brzinu osvežavanja monitora sa grafičkom karticom, čime se smanjuje seckanje slike i obezbeđuje besprekorno iskustvo igranja.
Specifikacija:
  • Dijagonala ekrana: 32"
  • Rezolucija: 2560 x 1440
  • Odnos stranica: 16:9
  • Zakrivljenje: 1000R
  • Tip panela: VA
  • Pozadinsko osvetljenje: LED
  • Osvežavanje: 165Hz
  • Vreme odziva: 1ms (GtG)
  • Osvetljenje: 300cd/㎡
  • Kontrast: 2,500:1
  • Uglovi gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
  • Tehnologija sinhronizacije: AMD FreeSync
  • Paleta boja: 16.7M
  • Portovi: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI 2.0, 1 x HDCP 2.2
  • Podešavanje stalka: Tilt napred 2°/nazad 18°
  • VESA: 75 x 75
  • Širina: 710.1
  • Dubina: 272.6mm (bez postolja 135.9mm)
  • Visina: 533.6mm (bez postolja 439.4mm)
  • Težina: 5.2kg (bez postolja 4.8kg)
  • Ostalo: HDR10, Eye Saver
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
Samsung
Odziv
1 ms
Rezolucija ekrana
2560 x 1440
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Da
Dijagonala ekrana
32"
Refresh rate ekrana
165Hz