Monitor Samsung ViewFinity Monitor S8 32'' LCD LS32D800UAUXEN Black
nova56.999,00 RSD
56.999,00 RSD
Na stanju
Šifra artikla: MON00088
Barkod:8806095543284
  • 32" IPS ekran rezolucije 3840 x 2160
  • Osvežavanje 60Hz i vreme odziva 5ms (GtG)
  • Podešavanje za nagib i visinu, mogućnost VESA montaže
Izaberi količinu
Potrebno je odabrati veličinu
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
Samsung ViewFinity S8 LS32D800UAUXEN - Vrhunski 4K monitor sa HDR10 podrškom
Upotrebljivost: Monitor je opremljen USB-C portom koji omogućava punjenje uređaja do 90W i prenos podataka istovremeno. Takođe, tu je i LAN port koji pruža besprekornu Ethernet konekciju za laptopove, što je idealno za rad u mrežnom okruženju. Ugrađeni KVM prekidač omogućava povezivanje i kontrolu dva izvora sa jednim tastaturom i mišem, što dodatno olakšava rad.
Specifikacija:
  • Dijagonala ekrana: 32"
  • Rezolucija: 3840 x 2160
  • Odnos stranica: 16:9
  • Tip panela: VA
  • Pozadinsko osvetljenje: LCD
  • Osvežavanje: 60Hz
  • Vreme odziva: 5ms (GtG)
  • Osvetljenje: 350 cd/m2
  • Kontrast: 1000:1
  • Uglovi gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
  • Paleta boja: 1.07B
  • Pokriće boja: 99% (sRGB)
  • Portovi: 1 x DisplayPort 1.2, 1 x HDMI 2.0, 1 x audio out, 1 x Ethernet, 1 x USB-B 3.2 upstream, 2 x USB-A 3.2, 1 x USB-C 3.2 (podržava punjenje uređaja do 90W)
  • Podešavanje stalka: Pivot -92 - 92°, tilt -2 -25°, podešavanje po visini 120mm, Swivel -30 - 30°
  • VESA: 100 x 100
  • Širina: 713.9mm
  • Dubina: 220mm (bez postolja 41.8mm)
  • Visina: 585mm (bez postolja 424.7mm)
  • Težina: 6.9kg (bez postolja 4.5kg)
  • Ostalo: HDR10, Eye Saver, Flicker Free, Auto Source Switch+, KVM Switch
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
Samsung
Odziv
5 ms
Pivot
Da
Rezolucija ekrana
3840 x 2160
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Ne
Dijagonala ekrana
32"
Refresh rate ekrana
60Hz