Monitor Philips EVNIA 27'' VA LED 27M2N3500NL/00 Black
nova22.999,00 RSD
22.999,00 RSD
Na stanju
Šifra artikla: MON00104
Barkod:8712581805890
Philips EVNIA 27'' VA LED 27M2N3500NL/00 Black monitor - izuzetne performanse za tvoj bolji gaming.
  • Veličina ekrana: 27″
  • Maks. rezolucija: 2560 x 1440
  • Refresh rate (osveženje): 180 Hz
  • Response time (vreme odziva): 0.5 ms
  • SmartImage, AMD FreeSync, nVidia G-Sync
Izaberi količinu
Potrebno je odabrati veličinu
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
Philips EVNIA 27'' VA LED 27M2N3500NL/00 Black gaming monitor
Brzina osvežavanja od 180 Hz: Omogućava izuzetno glatku performansu tokom tvojih gaming sesija.
Low Blue Light i Flicker Free tehnologije: Štite tvoje oči tokom dugih sesija igranja.
EasySelect prekidač: Omogućava da brzo i lako podešavaš postavke monitora pomoću menija na ekranu.
Specifikacija
Ekran
  • Veličina ekrana: 27 inča
  • Rezolucija: 2560 x 1440
  • Tip panela: VA
  • Tip ekrana: VA LED
  • Odnos stranica: 16:9
  • Nativni kontrast: 5000 :1
  • Vertikalno osvežavanje: 180 Hz
  • Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
  • Ostalo: AMD FreeSync, nVidia G-Sync
Povezivanje
  • HDMI 2.0 x 2
  • DisplayPort 1.4 x 1
  • Audio izlaz: 3.5 mm
Fizičke karakteristike
  • Tilt
  • Montiranje na zid: VESA 100 mm x 100 mm
  • Širina: 615 mm
  • Dubina: 193 mm
  • Visina: 463 mm
  • Težina: 4.34 kg
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
Philips
Odziv
1 ms
Pivot
Ne
Rezolucija ekrana
2560 x 1440
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync, nVidia G-Sync
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Ne
Dijagonala ekrana
27''
Refresh rate ekrana
180Hz