Monitor Philips Evnia 34'' Fast VA 34M2C3500L/00 Black zakrivljen
nova39.999,00 RSD
39.999,00 RSD
Na stanju
Šifra artikla: G0000001212
Barkod:8721038001945
  • 34" Fast VA zakrivljen ekran WQHD rezolucije 3.440 x 1.440
  • Osvežavanje 180Hz, vreme odziva 1ms (GTG)
  • SmartImage, MultiView i Smart Crosshair funkcije
  • Podešavanje nagiba i mogućnost VESA montaže
Izaberi količinu
Potrebno je odabrati veličinu
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
Gaming monitor Philips Evnia 34'' Fast VA 34M2C3500L/00 - Uroni u igru
Performanse: Ističe osvežavanjem od 180 Hz i vremenom odziva od samo 0,5 ms (Smart MBR), što omogućava izuzetno glatko prikazivanje pokreta bez zamućenja ili kašnjenja. Ove karakteristike su ključne za brze i dinamične igre gde je svaka milisekunda važna. Tehnologija niskog ulaznog kašnjenja (Low Input Lag) dodatno poboljšava odziv između korisničkih komandi i prikaza na ekranu. Takođe, podržava HDR za poboljšani kontrast i živopisnije boje, čime se dodatno unapređuje vizuelni doživljaj.
Specifikacija:
  • Dijagonala ekrana: 34"
  • Rezolucija: 3.440 x 1.440
  • Odnos stranica: 21:9
  • Gustina piksela: 109,68PPI
  • Zakrivljenje: 1500R
  • Tip panela: Zakrivljen Fast VA
  • Pozadinsko osvetljenje: WLED
  • Osvežavanje: 180Hz
  • Vreme odziva: 1ms (GTG)
  • Osvetljenje: 300 cd/m2
  • Kontrast: 4.000:1
  • Uglovi gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
  • Tehnologija sinhronizacije: Adaptive Sync
  • Paleta boja: 1.07B
  • Pokriće boja: 105% NTSC, 125%(sRGB), 90% AdobeRGB, 94% of DCI-P3
  • Portovi: 2 x HDMI 2.0, 1 x Display port 1.4, 1x audio out 3.5mm, HDCP 1.4, HDCP 2.2
  • Podešavanje stalka: Tilt -5° ~ 20°
  • VESA: 100 x 100
  • Širina: 808mm
  • Dubina: 251mm (bez postolja 69mm)
  • Visina: 464mm (bez postolja 369mm)
  • Težina: 7.3kg (bez postolja 6,5kg)
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
Philips
Odziv
1 ms
Pivot
Ne
Rezolucija ekrana
3440 X 1440
Tip adaptivne sinhronizacije
Adaptive Sync
Tip panela
Fast VA
Zakrivljen ekran
Da
Dijagonala ekrana
34"
Refresh rate ekrana
180Hz