Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinuMiš ATK X1 V2 Ultimate - bežični gaming miš
ATK X1 V2 Ultimate je ultralaki bežični gejming miš namenjen igračima koji traže kombinaciju vrhunske preciznosti, brzog odziva i udobnog oblika za duže gaming sesije. Sa masom od samo 55 g i simetričnim oblikom, X1 V2 je posebno prilagođen korisnicima sa srednjim i većim šakama, dok podrška za Claw i Palm grip omogućava različite stilove držanja.
Za precizno praćenje zadužen je PAW3950 Ultra senzor koji nudi podešavanje DPI vrednosti od 10 do 42.000 DPI, uz korak od 10 DPI. U kombinaciji sa Nordic 54L15 MCU i polling rate-om od 8000 Hz, miš omogućava veoma brzo očitavanje pokreta i izuzetno preciznu kontrolu, što je posebno važno u kompetitivnim igrama.
ATK X1 V2 Ultimate koristi ATK Custom Optical svičeve koji pružaju brz odziv i pouzdanu registraciju klikova, dok je točkić opremljen TTC Gold enkoderom. Deklarisana latencija iznosi svega 0,181 ms, čime je ovaj model napravljen sa fokusom na minimalno kašnjenje između klika i registracije komande.
Za potpuno bežično korišćenje zadužena je 2.4 GHz veza, dok se miš može koristiti i u žičnom režimu. Ugrađena baterija kapaciteta 800 mAh omogućava do 800 sati rada pri 1000 Hz, što pruža dugotrajnu autonomiju i smanjuje potrebu za čestim punjenjem.
Kućište koristi novu Nano Coating završnu obradu koja pruža prijatniji osećaj pod rukom i doprinosi sigurnijem gripu. U pakovanju se, pored miša, dobijaju GEM 8K Dongle, 8K Ultra-Spec Data Cable, sivi dvoslojni glajderi otporni na udubljenja i grip traka u boji miša, što korisniku omogućava da odmah prilagodi miš svojim potrebama.
Specifikacija
| Masa | 55 ± 3 g |
|---|---|
| Dimenzije | 127 × 64 × 40 mm |
| Oblik | Simetričan |
| Preporučena veličina šake | Srednja do velika šaka |
| Grip stil | Claw / Palm |
| Senzor | PAW3950 Ultra |
| MCU | Nordic 54L15 |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| DPI opseg | 10–42.000 DPI, korak od 10 DPI |
| Latencija | 0,181 ms |
| Svičevi | ATK Custom Optical |
| Točkić | TTC Gold |
| Baterija | 800 mAh |
| Trajanje baterije | Do 800 sati pri 1000 Hz |
| Površinski premaz | All-New Nano Coating |
| Način povezivanja | Žično / 2.4 GHz |
| Sadržaj pakovanja | Korisničko uputstvo, bezbednosni vodič, GEM 8K Dongle, 8K Ultra-Spec Data Cable, sivi dvoslojni glajderi otporni na udubljenja, grip traka u odgovarajućoj boji |
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
MiševiPlatforma
PC
Gaming
Da
Proizvođač
ATK
Broj Tastera
5
Dizajn
Za desnoruke korisnike
Osvetljenje
RGB
Tip Miša
Bežični


































Ostavi komentar