Monitor Samsung 32'' Zakrivljeni LED LS32BG850NPXEN
nova99.999,00 RSD
99.999,00 RSD
120.999,00 RSD
Ušteda:
Na stanju
Šifra artikla: MON00086
Barkod:8806094796582
  • Dijagonala: 32 inča
  • Rezolucija: UHD 3840 x 2160
Izaberi količinu
Potrebno je odabrati veličinu
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
Samsung 32'' LED LS32BG850NPXEN zakrivljeni monitor
Performanse: Odlična brzina osvežavanja od 240 Hz, u kombinaciji sa 1 ms (GtG) odzivom, omogućava izuzetno glatko gejming iskustvo bez zamućenja i ghosting efekta. AMD FreeSync Premium Pro eliminiše trzanje slike i rascepe (tearing), pružajući stabilan prikaz čak i tokom najintenzivnijih scena. Monitor je optimizovan za Ray Tracing igre, gde jasniji kontrasti i precizni odrazi donose dodatnu dubinu i realizam gejming okruženja.
Specifikacija:
  • Dijagonala: 32 inča
  • Tip ekrana: Zakrivljeni LED, Quantum Mini-LED
  • Rezolucija: UHD 3840 x 2160
  • Zakrivljenost: 1000R
  • HDR: Quantum HDR2000
  • Brzina osvežavanja: 240 Hz
  • Vreme odziva: 1 ms (GtG)
  • Tehnologija sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Pro
Ostavi komentar
Ocenite proizvod:
Karakteristike
Vrednost
Kategorija
Monitori
Vrsta
Nova
Proizvođač
Samsung
Odziv
1 ms
Pivot
Da
Rezolucija ekrana
3840 x 2160
Tip adaptivne sinhronizacije
AMD FreeSync Premium Pro
Tip panela
VA
Zakrivljen ekran
Da
Dijagonala ekrana
32"
Refresh rate ekrana
240Hz