Monitor LG UltraGear 27GS50F-B 27" VA - Black
Nova20.499,00 RSD
20.499,00 RSD
Nema na stanju
Šifra artikla: G0000002386
Barkod:8806096090688
  • Tip panela: VA
  • Veličina dijagonale: 27 ″
  • Rezolucija: 1920 x 1080
  • Refresh rate (osveženje): 180 Hz
  • Kontrast: 3000:1
  • Odnos širine i visine: 16:9
  • Response time (vreme odziva): 1ms MBR / 5ms (GtG)
  • Način povezivanja: HDMI, DisplayPort
Dodaj u omiljene proizvode
Uporedi proizvod
Podeli
(0)
Poređenje proizvoda (0)
Trenutno nema podataka na ovoj strani.
Klikni na dugme ispod da istražiš naš asortiman.
Počnite kupovinu
LG UltraGear 27GS50F-B 27" VA gaming monitor
LG UltraGear 27GS50F-B je 27-inčni Full HD gejming monitor sa VA panelom, osvežavanjem od 180Hz i vremenom odziva od 1ms MBR, dizajniran za igrače koji žele maksimalnu brzinu i fluidnost. Zahvaljujući HDR10 podršci i naprednim gejming funkcijama, ovaj model pruža izuzetno iskustvo igranja bez kompromisa.
Brzina i fluidnost: Osvežavanje od 180Hz omogućava ultra-glatko prikazivanje pokreta, dok 1ms Motion Blur Reduction eliminiše zamućenje i ghosting. AMD FreeSync tehnologija dodatno poboljšava stabilnost slike, eliminišući seckanje i kašnjenje.
Specifikacija:
  • Dijagonala ekrana: 27"
  • Rezolucija: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Odnos stranica: 16:9
  • Tip panela: VA
  • Pozadinsko osvetljenje: LED
  • Osvežavanje: 180Hz
  • Vreme odziva: 1ms MBR, 5ms (GtG at Faster)
  • Osvetljenje: 250 cd/㎡ (tipično), 200 cd/㎡ (minimalno)
  • Kontrast: 3000:1
  • Uglovi gledanja: 178° horizontalno / 178° vertikalno
  • Paleta boja: 16.7 miliona boja
  • Pokriće boja: NTSC 72% (CIE1931)
  • HDR: HDR10
  • Tehnologije: AMD FreeSync, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer, Crosshair, FPS Counter
  • Zvučnici: Ne
  • Povezivanje: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Audio out
  • Podešavanje stalka: Tilt
  • VESA montaža: 100 x 100 mm
  • Dimenzije (sa postoljem): 613.69 x 201.61 x 456.05 mm
  • Dimenzije (bez postolja): 613.69 x 364.09 x 39.3 mm